Po noční nehodě dvou aut na Hodonínsku zůstalo sedm zraněných, jeden těžce

vydáno:

aktualizace:
10.07.2022 10:19

Dražůvky (Hodonínsko) - Sedm zraněných, z toho jednoho těžce, si vyžádala nehoda dvou aut, která se stala dnes po půlnoci na silnici první třídy mezi Dražůvkami a Archlebovem na Hodonínsku. Velmi mladý řidič osobního auta nepřizpůsobil rychlost a na mokré silnici vyjel do protisměru, poté sjel do příkopu, narazil do betonového sloupku a od toho se odrazil zpět na silnici, kde se střetl s osobní dodávkou. ČTK to řekli mluvčí jihomoravské policie Petr Vala a mluvčí jihomoravské záchranné služby Barbora Truksová Zuchová.

foto

Rozsvicený výstražný trojúhelník na střeše policejního auta. Ilustrační foto. ČTK Pavlíček Luboš

Zatímco řidič dodávky měl test na alkohol negativní, řidič osobního auta, který nehodu způsobil, se testu kvůli zranění nebyl schopen podrobit a policisté nařídili odběr krve v nemocnici. Škodu policisté vyčíslili na 200.000 korun.

Hasiči museli podle informací na svém webu některé zraněné vyprošťovat. "Šest lidí jsme s lehkými či středně těžkými zraněními převezli do kyjovské nemocnice, jednoho těžce zraněného jsme vezli na urgentní příjem do nemocnice v Brně. Byl při vědomí a nebyl v kritickém stavu," upřesnila Truksová Zuchová.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články z rubriky
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A