Na zápas fotbalistů s Faeřany mohou diváci od 100 korun, dětské skupiny zdarma

vydáno:

aktualizace:
24.10.2022 14:28

Praha - V úterý začne předprodej vstupenek na přípravné utkání české fotbalové reprezentace s Faerskými ostrovy, které se odehraje 16. listopadu v Olomouci. Nejlevnější lístek vyjde na 100 korun a organizované skupiny dětí do 15 let budou moci na stadion zdarma. V tiskové zprávě o tom informovala Fotbalová asociace ČR.

foto

Ilustrační foto - Utkání skupiny A2 fotbalové Ligy národů Švýcarsko - ČR v St. Gallenu, 27. září 2022. Český tým před utkáním. ČTK/AP Michael Buholzer

FAČR stanovila ceny vstupenek ve třech kategoriích. Zatímco nejlevnější lístek bude stát 100 korun, nejdražší na nejlepších místech vyjde na 500 korun. Fanoušci si budou moci koupit vstupenku také za 250 korun. Předprodej začne na internetu a vstupenky budou k dostání i v den zápasu na pokladnách.

Andrův stadion v Olomouci má kapacitu 12.474 míst a nedá se čekat, že by na nepříliš atraktivního soupeře bylo vyprodáno. FAČR se rozhodla, že utkání zdarma zpřístupní dětským fotbalovým oddílům. Podmínkou je věk do 15 let, minimálně desetičlenná skupina a jeden dospělý jako doprovod. S Faeřany si český celek zahraje i v následné kvalifikaci o mistrovství Evropy.

Reprezentace se představí v Olomouci po roce, vloni v listopadu na Andrově stadionu v přípravě rozdrtila Kuvajt 7:0. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého, kteří nepostoupili na nadcházející mistrovství světa, tři dny po zápase s Faeřany zakončí kalendářní rok přípravným utkáním v Gaziantepu proti Turecku.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články z rubriky
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A