Motivem trojnásobné vraždy a sebevraždy v Měšicích byly partnerské neshody

vydáno:

aktualizace:
27.09.2022 13:21

Měšice (u Prahy) - Motivem trojnásobné vraždy a sebevraždy v Měšicích u Prahy byly podle prvotních zjištění policie partnerské neshody. Otec podle kriminalistů postupně zastřelil dvě děti a manželku a poté se sám zabil. Soudní pitva prokázala, že všichni zemřeli na střelná poranění, uvedla dnes na webu policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

foto

Ilustrační foto - Vůz pohřebního ústavu u rodinného domu v Měšicích u Prahy, kde byli nalezeni čtyři mrtví lidé, 26. září 2022. Kriminalisté vyšetřují případ jako trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu. ČTK Šulová Kateřina

Policisté našli mrtvé v rodinném domě v Měšicích v pondělí odpoledne. Na místě zasahovali po upozornění sousedů, kteří rodinu dlouho neviděli. Se vstupem do domu jim pomohli hasiči. Uvnitř byli čtyři lidé bez známek života - dva dospělí a dvě nezletilé děti.

"Nařízená soudní pitva prokázala, že všechny osoby zemřely na střelná poranění. Třiačtyřicetiletý otec rodiny postupně zastřelil dvě nezletilé děti, devětatřicetiletou manželku a následně svou legálně drženou zbraň obrátil proti sobě. Podle prvotních šetření byly motivem vraždy partnerské neshody," uvedla mluvčí.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články z rubriky
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A