Krejčíková se odhlásila i z Říma, hrát nebudou ani Kvitová a Vondroušová

vydáno:

aktualizace:
06.05.2022 16:37

Řím - Tenistka Barbora Krejčíková vynechá kvůli zdravotním potížím další zápasy, dva týdny před obhajobou titulu na Roland Garros bude chybět i na antukovém turnaji v Římě. Vedle světové trojky, která má potíže s loktem, nebudou v italském hlavním městě startovat ani Markéta Vondroušová a Petra Kvitová. Do soutěže naopak proklouzla Kateřina Siniaková.

foto

Ilustrační foto - Česká tenistka Barbora Krejčíková (na snímku z 12. června 2021). ČTK/AP Thibault Camus

Šestadvacetiletá Krejčíková, která by od 22. května měla na Roland Garros obhajovat titul ve dvouhry i čtyřhře, se naposledy představila na kurtech ve druhé polovině února v Dauhá. Původně měla zahájit antukovou sezonu ve Stuttgartu, z turnaje se odhlásila, stejně jako z akcí v Madridu a nyní v Římě.

Rodačka z Brna by mohla ještě zasáhnout od 16. května do turnaje ve Štrasburku, kam je stále přihlášená. Má tam obhajovat loňské prvenství. Naposledy při chatu s fanoušky na instagramu odpověděla na otázku ohledně stavu svého lokte slovy: "Zlepšuje se. Děkuji za optání."

Z českých tenistek by v Římě měly vedle Siniakové startovat také loňská finalistka Karolína Plíšková, Karolína Muchová a Tereza Martincová.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články z rubriky
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A