V Dolanech usmrtil vlak ženu, provoz vlaků mezi Kralupy a Prahou byl zastaven

vydáno:

aktualizace:
21.03.2023 22:42

Dolany nad Vltavou (Mělnicko) - V Dolanech nad Vltavou na Mělnicku srazil vlak ženu, nehodu nepřežila. Provoz na trati vedoucí do Německa byl mezi Kralupy nad Vltavou a Libčicemi nad Vltavou více než čtyři hodiny zastaven, mezi Prahou-Holešovicemi a Kralupy jezdily kyvadlově autobusy. Okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová. Podle mluvčího Správy železnic Pavla Tesaře se provoz podařilo obnovit před 19:30.

foto

Železnice, koleje - ilustrační foto. ČTK Kubeš Slavomír

Událost byla podle webu Českých drah hlášena před 15:00, nehoda se podle Richterové stala na zastávce. "Přijali jsme informaci o střetu vlaku s ženou," řekla mluvčí. Zda šlo o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu není jasné. Před 19:00 mluvčí uvedla, že policisté zatím stále neznají totožnost mrtvé. "Dnes už určitě žádné další informace k případu nebudou. Nevíme, co se tam stalo a hlavně neznáme ani totožnost mrtvé," dodala Richterová.

Dálková i regionální doprava mezi stanicemi Praha hlavní nádraží a Kralupy nad Vltavou musela být zastavena. Některé vlaky byly odřeknuty. Cestující vozily autobusy z Holešovic do Kralup. Omezeně byla zavedena kyvadlová autobusová doprava také v úseku Libčice nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou. Provoz na trati byl obnoven v 19:25, řekl ČTK mluvčí Správy železnic Tesař.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A