Společnost Pylontech získala od laboratoří TÜV Rheinland první certifikát pro sodíkové iontové baterie na světě

vydáno:

aktualizace:
24.03.2023 09:54

Šanghaj (Čína) 24. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 3. března 2023 získala společnost Pylontech (kód akcií 688063) jako první na světě certifikát pro sodíkové baterie udělený společností TÜV Rheinland, který vychází z norem UL1973:2022, IEC62619:2022, IEC62660-2:2018 a IEC62660-3:2022. Tento certifikát potvrzuje pokročilost a vyspělost technologií sodíkových iontových baterií společnosti Pylontech a otevírá cestu k jejich využití při ukládání energií.

foto

PR

Podle BNEF se očekává, že do konce roku 2030 bude celosvětová instalovaná kapacita ukládání energií činit 233 GWh, přičemž složená roční míra růstu bude činit 21 %. Technologický průlom v oblasti sodíkových baterií proto otevírá možnosti jejich využití společně s lithium-iontovými bateriemi a účinně snižuje tlak na dodávky technologií pro ukládání energií.

Jako specializovaný poskytovatel systémů pro ukládání energií využívá společnost Pylontech své výhody v oblasti nezávislém výzkumu a vývoje energetických článků a v oblasti vertikální integrace výrobního řetězce, aby mohla dlouhodobě poskytovat spolehlivé a bezpečné systémy pro ukládání energií. Do konce roku 2022 dodala společnost Pylontech více než 1,000.000 systémů pro ukládání energií. Společnost Pylontech těží z bohatých zkušeností s ukládáním energie v lithiových bateriích a díky svým technologickým inovacím má možnost podporovat nasazení sodíkových baterií v oblasti ukládání energie a nabízet tak uživatelům vyšší hodnoty.

"To, že jsme se stali první společností, která získala pro sodíkové baterie certifikát podle mezinárodních bezpečnostních norem, pozici společnosti Pylontech, specializovaného poskytovatele systémů pro ukládání energií s komplexními možnostmi výzkumu, vývoje a výroby, zcela jednoznačně posiluje. Budeme se snažit využít našich schopnosti k urychlení procesu dosažení uhlíkové neutrality bez ohledu na technologické, ekonomické nebo environmentální výzvy," uvedl Geoffrey Song, viceprezident pro mezinárodní obchod gigantu ESS.

O společnosti TÜV Rheinland

TÜV Rheinland je přední mezinárodní nezávislá organizace pro testování, inspekci, certifikaci, školení a poradenství s více než 150 lety zkušeností po celém světě.

O společnosti Pylontech

Firma Pylontech vznikla v roce 2009 jako specializovaný výrobce bateriových systémů pro ukládání elektrické energie, který vychází z bohatých odborných zkušeností v oblastech elektrochemie, silnoproudé elektroniky a systémové integrace. Díky tomu, že se úroveň jejích dodávek již osm let po sobě každý rok vytrvale zdvojnásobuje, se stala předním světovým dodavatelem systémů pro ukládání energií.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2017510/TUV_____________ID_868d61d044e2.jpg

KONTAKT: Laura Xiaová, laura.xia@pylontech.com.cn, +86-21-51317699

Autor:

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Štítky:
Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A