Pudilová při návratu do UFC dominovala, zápas s Číňankou ukončila ve 2. kole

vydáno:

aktualizace:
21.08.2022 07:52

Salt Lake City (USA) - Česká zápasnice MMA Lucie Pudilová při svém návratu do elitní organizace UFC v souboji proti Číňance Wu Ja-nan jednoznačně dominovala a připsala si vítězství před limitem. Rozhodčí duel v bantamové váze do 61,23 kg v Salt Lake City ukončil ve druhém kole po sérii úderů Pudilové, která tak vyhrála technickým k.o.

foto

Ilustrační foto - Česká zápasnice Lucie Pudilová se raduje z vítězství v souboji elitní organizace UFC, 23. února 2019. ČTK Šimánek Vít

"Nemohu uvěřit, že jsem opět v UFC. Děkuji všem za podporu," radovala se Pudilová po duelu, který měla od začátku pod kontrolou. V prvním kole se jí povedlo přesunout boj na zem. Stejná taktika slavila úspěch i ve druhém kole, kdy po sérii úderů loktem zápas v čase 4:04 předčasně skončil. "Taktika byla jasná. Grappling a lokty. Jsem teď velmi šťastná," dodala osmadvacetiletá bojovnice.

Pudilová se v přední světové organizaci UFC představila po dvou a půl letech. Po porážce v lednu 2020 s Američankou Justine Kishovou zápasila pod hlavičkou Oktagonu, vyhrála pět ze šesti zápasů a získala novou smlouvu v UFC. V Utahu si připsala čtrnáctou výhru v profesionální kariéře v MMA, v UFC vyhrála potřetí v osmém zápase.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A