Princ William zaskakoval v indické restauraci, přijal rezervaci od zákazníka

vydáno:

aktualizace:
20.04.2023 17:37

Londýn - Britský princ William během dnešní návštěvy Birminghamu pomohl indické restauraci tím, že přijal telefonickou rezervaci od nic netušícího zákazníka. Informovala o tom agentura Reuters.

foto

Britský princ William s manželkou Kate při návštěvě indické restaurace v Birminghamu, 20. dubna 2023. ČTK/AP Arthur Edwards

Následník britského trůnu a jeho manželka Kate navštívili během své cesty do Birminghamu ve střední Anglii rodinnou restauraci The Indian Streatery. Princ William v jednu chvíli přijal telefonát od zákazníka, který si chtěl udělat rezervaci pro dvě osoby.

Poté, co si u majitelů ověřil, kde se restaurace nachází, diskutoval s volajícím o tom, kdy bude stůl volný a zda se stihne najíst předtím, než mu pojede vlak. "Pod jakým jménem to je?" řekl princ, když ukončoval rozhovor, aniž by volajícímu prozradil své jméno. "Uvidíme se ve čtvrt na dvě," dodal na závěr.

"Doufám, že jsme tomuto zákazníkovi řekli, aby přišel na správné místo...!" uvedli William a Kate na twitteru po návštěvě restaurace. Příspěvek doplnili rozesmátou fotkou.

Kromě přijetí rezervace královský pár také pomáhal při přípravě pokrmů v kuchyni restaurace, než pokračoval ve své návštěvě města hrou šipek v podzemním baru. Kromě toho se William a Kate ve městě setkali s budoucími lídry a místními podnikateli z kreativního průmyslu.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A