Na Pardubicku havarovalo osobní auto, čtyři vážně zranění včetně dvou dětí

vydáno:

aktualizace:
12.03.2023 19:45

Stéblová (Pardubicko) - Při dopravní nehodě osobního auta v obci Stéblová na Pardubicku se odpoledne vážně zranili čtyři lidé, kteří ve vozidle cestovali, a to včetně dvou dětí. Nehoda se stala před 16:00 na silnici III/0376. Na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, informovala na webu mluvčí pardubické policie Andrea Muzikantová. Přesné příčiny a okolnosti nehody policie vyšetřuje.

foto

Dopravní nehoda. Ilustrační foto. ČTK ČTK

"Osobní vozidlo značky Cadillac jedoucí ze směru od Srchu z dosud nezjištěných příčin havarovalo do sloupu elektrického vedení. Vozidlo řídil 43letý muž, ve vozidle s ním cestovaly další tři osoby, 38letá žena a dvě nezletilé děti. Při havárii se vážně zranily všechny čtyři osoby," uvedla mluvčí.

Řidič byl převezen sanitkou do pardubické nemocnice a další dva spolucestující do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Mladší z dětí bylo do nemocnice přepraveno letecky.

"Policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku, která vyšla negativně. Policisté havarované vozidlo zajistili ke znaleckému zkoumání," dodala Muzikantová.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A