Na D1 bourala dvě nákladní auta, jedno vezlo koně, dvě zvířata jsou mrtvá

vydáno:

aktualizace:
04.05.2022 15:19

Šternov (Benešovsko) - Provoz na dálnici D1 na Benešovsku dnes zkomplikovala nehoda dvou nákladních aut. Jedno převáželo pět koní, z nichž dva srážku nepřežili. Dva lidé při nehodě utrpěli lehká zranění. Dálnice byla na chvíli uzavřena kvůli dokumentování nehody pomocí dronů, jinak byla jedním pruhem průjezdná, řekla ČTK mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. Auta bourala v 8:15 na 45. kilometru ve směru na Brno, následky nehody se podařilo zcela odstranit kolem 14:45.

foto

Provoz na dálnici D1 na Benešovsku 4. května 2022 dopoledne komplikovala nehoda dvou nákladních aut. Jedno převáželo koně, dvě zvířata jsou mrtvá. Cestující utrpěli lehčí zranění ČTK Policie ČR

Podle mluvčí krajské záchranné služby Moniky Novákové měl jeden pacient zhmožděný hrudník a druhý krční páteř, oba sanitky převezly do benešovské nemocnice.

Jedno auto podle Suchánkové přepravovalo pět koní, dvě zvířata při nehodě zahynula. Zbylé koně hasiči odpoledne vyprošťovali z korby vozu. Před přeložením a transportem z místa nehody je musel uspat zvěrolékař.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A