Krejčíková se po triumfu v Ostravě odhlásila z turnaje v Rumunsku

vydáno:

aktualizace:
10.10.2022 11:59

Kluž (Rumunsko) - Barbora Krejčíková se po triumfech v Tallinnu a v neděli v Ostravě odhlásila z turnaje WTA v Kluži. Po náročném programu se rumunským pořadatelům omluvila kvůli zranění zápěstí. V Kluži měla šestadvacetiletá tenistka plnit roli nejvýše nasazené hráčky.

foto

Tenisový turnaj žen WTA Agel Open 2022 - finále, 9. října 2022, Ostrava. Iga Świąteková z Polska – Barbora Krejčíková (na snímku) z ČR. ČTK Ožana Jaroslav

Krejčíková za poslední dva týdny odehrála deset zápasů a všechny vítězně. Formu z estonské metropole prokázala i na ostravském Agel Open a v nedělním finále ve třech setech zdolala světovou jedničku Igu Šwiatekovou z Polska. V novém vydání žebříčku si polepšila na 14. místo.

Po ostravském triumfu nastínila svůj program jen na nejbližší hodiny. "Teď se půjdu ještě vyfotit s trofejí, pojedu na hotel, vyspím se a zítra pojedu směr Brno. Tak bych to zatím nechala," řekla. Dnes pořadatelé Transylvania Open na twitteru oznámili její absenci.

"Bohužel po takové porci tenisu za poslední dva týdny mi zranění zápěstí nedovolí hrát v Kluži," uvedla Krejčíková, jež měla na jaře dlouhou pauzu kvůli problémům s loktem. Přesto ve čtyřhře ovládla s Kateřinou Siniakovou v této sezoně tři grandslamy - Australian Open, Wimbledon a US Open.

Autor:
www.ctk.cz

Reklama
V novinách publikujeme 20 % zpráv ČTK.

Zjistit víc

Další články k tématu
Komentáře ke článku Pravidla a návod

Komentáře využívají systém Disqus

Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A