Hradec Králové přetlačil poslední Kladno a bodoval naplno potřetí za sebou

Utkání 43. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno, 29. ledna 2023, Hradec Králové. Zleva brankář Hradce Králové Henri Kiviaho, Miroslav Indrák z Kladna a Mislav Rosandič z Hradce Králové.

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové porazili v utkání 43. extraligového kola Kladno 4:2. Východočeši tak bodovali naplno potřetí za sebou a nadále... celý článek

29.01.2023 | 19:16 | Témata: , , , , ,

Plzeň v úvodu jara překvapivě podlehla Hradci 1:2 a může přijít o první místo

17. kolo první fotbalové ligy:Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové, 28. ledna 2023 Plzeň.Zleva Jakub Klíma z Hradce Králové, Adam Gabriel z Hradce Králové, Tomáš Chorý z Plzně, Václav Jemelka z Plzně.

Plzeň - Fotbalisté Plzně v úvodu jarní části první ligy doma překvapivě podlehli Hradci Králové 1:2. Západočeští obhájci titulu vedou neúplnou tabulku... celý článek

28.01.2023 | 17:03 | Témata: , , , , ,

Hokejový brankář Bartošák bude v příští sezoně působit v Hradci Králové

Brankář Patrik Bartošák 31. ledna 2022 v Praze na tréninku české hokejové reprezentace před olympijským turnajem v Pekingu.

Hradec Králové - Hokejový brankář Patrik Bartošák posílí v příští sezoně extraligový Hradec Králové. V týmu bude pokračovat finský gólman Henri Kiviaho... celý článek

28.01.2023 | 09:36 | Témata: , , , , , ,

Hradec Králové závěrečnou kanonádou otočil zápas ve Vítkovicích

Utkání 42. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové, 27. ledna 2023, Ostrava. První gól Vítkovic. Zleva autor góĺu Marek Kalus z Vítkovic, Mislav Rosandič z Hradce Králové a Filip Pavlík z Hradce Králové.

Ostrava - Hokejisté Vítkovic podlehli ve 42. kole extraligy na domácím ledě Hradci Králové 2:5. Hosté dokázali zvítězit i přesto, že už prohrávali 0:2.... celý článek

27.01.2023 | 20:18 | Témata: , , , , ,

Hradec Králové uspěl po čtyřech prohrách a zdolal Karlovy Vary 3:0

Ilustrační foto - Utkání 26. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, 4. prosince 2022, Hradec Králové. Brankář Hradce Králové Henri Kiviaho oslavuje vyhrané utkání.

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové ukončili sérii čtyř porážek. V zápase 41. kola extraligy zdolali Karlovy Vary i díky gólu navrátilce Matěje Chalupy... celý článek

24.01.2023 | 20:48 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Liberce porazili v souboji tabulkových sousedů Hradec Králové 3:1

Utkání 40. kola hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, 22. ledna 2023 v Liberci. Jan Ordoš z Liberce autorem druhé branky. Vlevo brankář Hradce Králové Jan Růžička, vpravo Mislav Rosandič z Hradce Králové.

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve 40. kole extraligy Hradec Králové 3:1 a v tabulce se svému dnešnímu soupeři vzdálili na rozdíl sedmi bodů. Bílí Tygři... celý článek

22.01.2023 | 18:37 | Témata: , , , , ,

Hokejisté vedoucích Pardubic zdolali v derby Hradec Králové 4:1

Utkání 39. kola hokejové extraligy: HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové, 20. ledna 2023, Pardubice.Tomáš Vondráček z Pardubic a Matěj Paulovič z Pardubic se radují z branky.

Pardubice - Hokejisté Pardubic vyhráli v 39. kole extraligy nad Hradcem Králové 4:1 a díky čtvrtému vítězství za sebou si drží v čele tabulky čtyřbodový... celý článek

20.01.2023 | 21:29 | Témata: , , , , ,

V Hradci Králové z výrobní haly zmizely luxusní šachy v hodnotě přes 630.000 Kč

V Hradci Králové z jedné výrobní haly zmizely luxusní šachy v hodnotě přes 630.000 korun. Některé figurky byly pozlacené a osazené drahokamy.

Hradec Králové - V Hradci Králové z jedné výrobní haly zmizely luxusní šachy v hodnotě přes 630.000 korun. Některé figurky byly pozlacené a osazené drahokamy,... celý článek

16.01.2023 | 10:39 | Témata: , ,

Sobotka rozhodl o výhře Sparty v Hradci Králové 4:3 v prodloužení

Utkání 38. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, 15. ledna 2023, Hradec Králové. Zleva Vladimír Sobotka ze Sparty a Michal Kempný ze Sparty oslavují gól v prodloužení.

Hradec Králové - I bez nemocného trenéra Miloslava Hořavy vyhráli hokejisté pražské Sparty v 38. kole extraligy v Hradci Králové 4:3 v prodloužení, zaznamenali... celý článek

15.01.2023 | 19:24 | Témata: , , , , ,

Mladá Boleslav při premiéře kouče Kalouse porazila Hradec Králové

Radost hokejistů Mladé Boleslavi, vlevo je Róbert Lantoši, 9. prosince 2022.

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslav v 37. kole extraligy při premiéře nového kouče Jiřího Kalouse zdolali Hradec Králové 3:2 v prodloužení. V čase... celý článek

13.01.2023 | 20:55 | Témata: , , , , ,

Hradec Králové porazil Liberec v prodloužení, rozhodl Pilař

Utkání 27. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, 10. ledna 2023, Hradec Králové. Zleva brankář Hradce Králové Henri Kiviaho, Adam Najman z Liberce a Petr Kalina z Hradce Králové.

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové dál potvrzují velmi dobrou formu z přelomu roku, v dohrávce 27. kola extraligy porazili Liberec 5:4 v prodloužení.... celý článek

10.01.2023 | 21:07 | Témata: , , , , ,