Ilustrační foto - Místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík.

Praha - Šéf vládních lidovců Marian Jurečka nepočítá s tím, že by KDU-ČSL na ministra životního prostředí navrhovala jiného kandidáta než Petra Hladíka.... celý článek

24.11.2022 | 14:07 | Témata: , , , , , ,

Fotbalisté Teplic doma udolali v husté mlze Liberec 2:1, rozhodl Urbanec

Utkání 16. kola první fotbalové ligy: FK Teplice - Slovan Liberec, 12. listopadu 2022 v Teplicích.

Teplice - Fotbalisté Teplic v 16. kole první ligy porazili na svém hřišti Liberec 2:1 a částečně mu oplatili srpnový debakl 1:5 z úvodního vzájemného duelu... celý článek

12.11.2022 | 17:08 | Témata: , , , , ,

Mladá Boleslav doma porazil Teplice 3:0, dvakrát se trefil Mareček

Utkání 15. kola první fotbalové ligy: FK Mladá Boleslav - FK Teplice, 6. listopadu 2022 v Mladé Boleslavi. Zleva Tomáš Vondrášek z Teplic, Jiří Skalák z Boleslavi, Daniel Mareček z Boleslavi a Alois Hyčka z Teplic.

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladá Boleslavi v 15. kole první ligy porazili na svém hřišti 3:0 Teplice a připsali si druhou domácí výhru v sezoně. Dvěma góly... celý článek

06.11.2022 | 17:23 | Témata: , , , , ,

Tepličtí fotbalisté porazili Sigmu 2:1 a vyhráli po třech ligových porážkách

Utkání 14. kola první fotbalové ligy: FK Teplice - Sigma Olomouc, 30. října 2022 v Teplicích. Zleva Abdallah Gning z Teplic, Vít Beneš z Olomouce, Jakub Pokorný z Olomouce, Filip Žák z Teplic, který se raduje z gólu a Ladislav Kodad z Teplic.

Teplice - Fotbalisté Teplic ve 14. kole první ligy doma porazili Olomouc po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži přerušili sérii tří porážek. Ve 14. minutě zařídil... celý článek

30.10.2022 | 17:28 | Témata: , , , , ,

Slovácko po obratu zdolalo Teplice 2:1 a zabralo po dvou prohrách

Utkání 13. kola první fotbalové ligy: 1. FC Slovácko - FK Teplice, 23. října 2022, Uherské Hradiště.

Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka otočili zápas 13. kola první ligy s Teplicemi a zvítězili 2:1. Hosty poslal do vedení na konci první půle Abdallah... celý článek

23.10.2022 | 19:07 | Témata: , , , , ,

Budějovičtí fotbalisté porazili Teplice 2:0, venku zvítězili počtvrté v sezoně

Utkání 12. kola první fotbalové ligy: FK Teplice - Dynamo České Budějovice, 15. října 2022 v Teplicích. Hráči Českých Budějovic se radují z gólu.

Teplice - Fotbalisté Českých Budějovic vyhráli ve 12. kole první ligy v Teplicích 2:0 a už počtvrté v sezoně si odvezli tři body ze hřiště soupeře. Zápas... celý článek

15.10.2022 | 18:22 | Témata: , , , , ,

Fotbalisté Hradce Králové dali v oslabení tři góly a porazili Teplice vysoko 4:1

Utkání 11. kola první fotbalové ligy: FC Hradec Králové - FK Teplice, 8. října 2022 v Mladé Boleslavi. Zleva Daniel Vašulín z Hradce Králové a Jan Knapík z Teplic.

Mladá Boleslav - Fotbalisté Hradce Králové v 11. kole první ligy porazili navzdory hodinovému oslabení Teplice 4:1. Skóre v domácím azylu Východočechů v Mladé... celý článek

08.10.2022 | 19:00 | Témata: , , , , ,

Teplice rozstřílely poslední Pardubice 5:1, hattrickem se blýskl Žák

Utkání 10. kola první fotbalové ligy: FK Teplice - FK Pardubice, 2. října 2022 v Teplicích. Teplický Tomáš Vondrášek (vlevo) překonává pardubického brankáře Jakuba Markoviče, gólu se marně snaží zabránit pardubičtí Matěj Helešic (vlevo) a Tomáš Vlček.

Teplice - Fotbalisté Teplic rozstříleli v 10. kole první ligy i díky hattricku Filipa Žáka poslední Pardubice 5:1 a bodovali počtvrté za sebou. Severočeši... celý článek

02.10.2022 | 18:14 | Témata: , , , , ,

Brno remizovalo s Teplicemi 2:2 a doma bodovalo po dvou prohrách

9. kolo první fotbalové ligy: Zbrojovka Brno - FK Teplice, 17. září 2022, Brno. Brankář Filip Mucha z Teplic inkasuje druhý gól. Vlevo autor gólu Michal Ševčík z Brna.

Brno - Fotbalisté Brna remizovali v devátém kole první ligy s Teplicemi 2:2. Všechny góly padly už v úvodním poločase. Na vedoucí trefu teplického Roberta... celý článek

17.09.2022 | 18:18 | Témata: , , , , ,

Sparta neudržela dvougólové vedení, Teplicím zařídil remízu 2:2 Gning

Utkání 8. kola první fotbalové ligy:  FK Teplice - Sparta Praha, 10. září 2022 v Teplicích. Zleva Tomáš Vondrášek z Teplic a Tomáš Čvančara ze Sparty, který dává gól.

Teplice - Fotbalisté Sparty v osmém kole první ligy neudrželi dvougólový náskok a jen remizovali v Teplicích 2:2. Skóre otevřel ve 12. minutě premiérovou brankou... celý článek

10.09.2022 | 21:19 | Témata: , , , , ,

Fotbalisté Teplic si v přestřelce s Jabloncem připsali první domácí výhru

Utkání 7. kola první fotbalové ligy:  FK Teplice - Jablonec nad Nisou, 3. září 2022 v Teplicích. Abdallah Gning z Teplic překonává jabloneckého brankáře Jana Hanuše.

Teplice - Fotbalisté Teplic v sedmém kole první ligy přestříleli Jablonec 3:2. O premiérovém domácím vítězství "Sklářů" v sezoně rozhodl v 66. minutě... celý článek

03.09.2022 | 18:31 | Témata: , , , , ,