Fotbalistky Slavie na závěr skupiny Ligy mistryň podlehly AS Řím 0:3

Závěrečné 6. kolo skupiny B fotbalové Ligy mistryň: Slavia Praha - AS Řím, 22. prosince 2022, Praha. Zleva Elisa Bartoliová z AS Řím a Kristýna Růžičková ze Slavie.

Praha - Fotbalistky Slavie Praha zakončily účinkování v Lize mistryň domácí porážkou 0:3 s AS Řím. Svěřenkyně kouče Karla Pitáka získaly v šesti kolech... celý článek

22.12.2022 | 20:45 | Témata: , , , , , ,

Fotbalistky Sparty podlehly AS Řím i venku a skupinu Ligy mistryň si nezahrají

Úvodní utkání 2. kola kvalifikace fotbalové Ligy mistryň: AC Sparta Praha - AS Řím, 21. září 2022, Praha. Zleva Eliška Sonntagová ze Sparty a Annamaria Serturiniová z Říma.

Řím - Fotbalistky pražské Sparty si skupinu Ligy mistryň nezahrají. Po úvodní domácí porážce 1:2 dnes svěřenkyně trenéra Martina Masaryka ve venkovní... celý článek

29.09.2022 | 16:38 | Témata: , , , , ,

Šwiateková obhájila triumf v Římě, Djokovič porazil Tsitsipase

Tenisová jednička Iga Šwiateková porazila ve finále antukového turnaje v Římě Ons Džabúrovou dvakrát 6:2, v italském hlavním městě obhájila loňský triumf a připsala si 28. výhru za sebou.

Řím - Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve finále antukového turnaje v Římě Stefanose Tsitsipase 6:0, 7:6 a získal první triumf v sezoně. Čtyřiatřicetiletý... celý článek

15.05.2022 | 18:52 | Témata: , , , ,

Šwiateková porazila v Římě Sabalenkovou a zahraje si o pátý titul za sebou

Světová tenisová jednička Iga Šwiateková si po 27. výhře v řadě zahraje v Římě o pátý titul za sebou. Polská obhájkyně v dnešním semifinále porazila 6:2 a 6:1 Arynu Sabalenkovou z Běloruska.

Řím - Světová tenisová jednička Iga Šwiateková si po 27. výhře v řadě zahraje v Římě o pátý titul za sebou. Polská obhájkyně v dnešním semifinále... celý článek

14.05.2022 | 15:25 | Témata: , ,

Šwiateková je po 26. výhře v semifinále turnaje v Římě

Polská tenistka Iga Šwiateková ve čtvrtfinále turnaje v Římě, 13. května 2022.

Řím - Světová tenisová jednička Iga Šwiateková porazila ve čtvrtfinále antukového turnaje v Římě 7:6, 6:0 bývalou vítězku US Open Biancu Andreescuovou... celý článek

13.05.2022 | 16:51 | Témata: , ,

Šwiateková v Římě přidala proti Azarenkové 25. výhru, zraněný Nadal dohrál

Španělský tenista Rafael Nadal ve 3. kole turnaje v Římě, 12. května 2022.

Řím - Světová jednička Iga Šwiateková prodloužila na antukovém turnaji v Římě svou vítěznou sérii na WTA Tour už na 25 zápasů. Polská tenistka dnes... celý článek

12.05.2022 | 23:29 | Témata: , ,

Plíšková finálovou účast v Římě neobhájí, vypadla s Teichmannovou

Česká tenistka Karolína Plíšková.

Řím - Tenistka Karolína Plíšková prohrála ve druhém kole antukového turnaje v Římě s Jil Teichmannovou a nenaváže na tři finálové účasti z minulých... celý článek

11.05.2022 | 16:03 | Témata: , ,

Tenistka Martincová nezvládla první kolo ani v Římě, na výhru čeká od března

Ilustrační foto - Česká tenistka Tereza Martincová v 1. kole turnaje v Madridu, 29. dubna 2022.

Řím - Česká tenistka Tereza Martincová na turnaji v Římě prohrála 2:6, 6:0, 4:6 s Američankou Amandou Anisimovovou a na okruhu WTA vypadla počtvrté za sebou... celý článek

10.05.2022 | 13:35 | Témata: , ,

Muchová vypadla v Římě s Martičovou, Wawrinka vyhrál po 15 měsících

Ilustrační foto - Česká tenistka Karolína Muchová ve 2. kole turnaje v Madridu, 30. dubna 2022.

Řím - Tenistka Karolína Muchová vypadla na antukovém turnaji v Římě v prvním kole po porážce 2:6, 6:3 a 1:6 s Chorvatkou Petrou Martičovou. Pětadvacetiletá... celý článek

09.05.2022 | 13:54 | Témata: , , ,

Tenisová kometa Alcaraz si o titul v Madridu zahraje se Zverevem

Německý tenista Alexander Zverev se raduje z vítězství nad Stefanosem Tsitsipasem v semifinále na turnaji v Madridu, 8. května 2022.

Madrid - Přemožitel Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče Carlos Alcaraz se ve finále tenisového turnaje v Madridu utká s Alexanderem Zverevem. Německý hráč vyřadil... celý článek

08.05.2022 | 08:32 | Témata: , , ,

Krejčíková se odhlásila i z Říma, hrát nebudou ani Kvitová a Vondroušová

Ilustrační foto - Česká tenistka Barbora Krejčíková (na snímku z 12. června 2021).

Řím - Tenistka Barbora Krejčíková vynechá kvůli zdravotním potížím další zápasy, dva týdny před obhajobou titulu na Roland Garros bude chybět i na antukovém... celý článek

06.05.2022 | 16:19 | Témata: , , ,