Japonci porazili USA 3:2 a potřetí ovládli World Baseball Classic

Japonští baseballisté se radují s trofejí poté, co potřetí vyhráli prestižní World Baseball Classic (WBC). Ve finále pátého ročníku porazili v Miami americké obhájce prvenství 3:2. 21. března 2023.

Miami (USA) - Japonští baseballisté potřetí vyhráli prestižní World Baseball Classic (WBC). Ve finále pátého ročníku porazili v Miami americké obhájce prvenství... celý článek

22.03.2023 | 07:24 | Témata: , , ,

Tenisový turnaj v Indian Wells vyhráli Alcaraz a Rybakinová

Španělský tenista Carlos Alcaraz s trofejí pro vítěze turnaje v Indian Wells, 19. března 2023.

Indian Wells (USA) - Devatenáctiletý španělský tenista Carlos Alcaraz ve finále turnaje v Indinan Wells porazil 6:3, 6:2 Daniila Medveděva z Ruska a vrátil se... celý článek

20.03.2023 | 06:51 | Témata: , , ,

Basketbalisté Děčína poprvé ovládli Český pohár, ve finále porazili Brno 87:74

Ilustrační foto - Basketbal. Ilustrační foto.

Praha - Basketbalisté Děčína slaví historický triumf v Českém poháru. Ve finále v Praze na Královce zdolali aktuálního ligového lídra Brno 87:74. Bronz... celý článek

19.03.2023 | 22:03 | Témata: , , , , ,

Krejčíková a Siniaková zkompletovaly sbírku nejcennějších titulů

Český tenisový pár  Barbora Krejčíková (vlevo) a Kateřina Siniaková s trofejí po vítězství na turnaji v Indian Wells 18. března 2023.

Indian Wells (USA) - Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková ovládly ve čtyřhře turnaj v Indian Wells a získaly poslední titul, který jim ve sbírce... celý článek

18.03.2023 | 21:29 | Témata: , , ,

Týmy Plzně a Mostu obhájily titul v Českém poháru v házené

Finále Českého poháru v házené žen DHC Slavia Praha - DHK Baník Most, 15. března 2023, Praha. Hráčky z DHK Baník Most s pohárem.

Praha - Házenkářky Mostu porazily v dramatickém finále Českého poháru v Praze Slavii 25:24 a obhájily prvenství. O jejich osmém triumfu za posledních devět... celý článek

15.03.2023 | 19:08 | Témata: , , , , ,

Vekičová porazila ve finále v Monterrey Garciaovou, turnaj v Santiagu vyhrál Jarry

Ilustrační foto - Chorvatská tenistka Donna Vekičová.

Monterrey/Santiago de Chile - Chorvatská tenistka Donna Vekičová porazila ve finále turnaje v Monterrey 6:4, 3:6, 7:5 nasazenou jedničku a světovou pětku Caroline... celý článek

06.03.2023 | 08:47 | Témata: , , , ,

Dálkař Juška byl na halovém ME pátý, štafeta čtvrtkařek doběhla čtvrtá

Halové mistrovství Evropy v atletice v Istanbulu, víceboj mužů, závod na 60 metrů překážek, 5. března 2023. Uprostřed Kevin Mayer z Francie, vlevo Hans-Christian Hausenberg z Estonska a vpravo Ondřej Kopecký z Česka.

Istanbul - Dálkař Radek Juška byl na halovém mistrovství Evropy šest centimetrů od medaile. Předvedl svůj nejlepší výkon sezony 794 centimetrů a v Istanbulu... celý článek

05.03.2023 | 09:37 | Témata: , , , ,

De Minaur i počtvrté porazil Paula a v Acapulcu získal nejcennější titul

Tenisový turnaj mužů v Acapulcu, dvouhra - finále, 4. března 2023. Australský tenista Alex de Minaur (vpravo) vyhrál i čtvrtý vzájemný zápas s Američanem Tommym Paulem (vlevo) a v Acapulcu získal nejcennější ze sedmi titulů.

Acapulco (Mexiko) - Australský tenista Alex de Minaur vyhrál i čtvrtý vzájemný zápas s Američanem Tommym Paulem a v Acapulcu získal nejcennější ze sedmi titulů.... celý článek

05.03.2023 | 23:20 | Témata: , , ,

Medveděv smetl ve finále v Dubaji Rubljova a získal třetí titul ve třech týdnech

Tenisový turnaj mužů v Dubaji. Dvouhra - finále, 4. března 2023. Zleva vítěz turnaje Daniil Medveděv a poražený finalista Andrej Rubljov, oba z Ruska.

Dubaj - Daniil Medveděv vyhrál tenisový turnaj v Dubaji a získal třetí titul během tří týdnů. Šampion z Rotterdamu a Dauhá porazil v ruském finále jednoznačně... celý článek

04.03.2023 | 17:43 | Témata: , , ,

Volejbalisté Dukly Liberec ovládli Český pohár, Karlovarsko prohrálo páté finále

Český pohár volejbalistů - finále: Liberec - Karlovarsko, 27. února 2023, Kutná Hora.

Kutná Hora - Volejbalisté Dukly Liberec potřinácté vyhráli Český pohár. Ve finále v Kutné Hoře porazili 3:0 na sety Karlovarsko, které v zápase neproměnilo... celý článek

27.02.2023 | 19:33 | Témata: , , , ,

Norrie otočil finále v Riu de Janeiro, Giorgiová vyhrála turnaj v Méridě

Britský tenista Cameron Norri s trofejí pro vítěze turnaje v Riu de Janeiro, 26. února 2023.

Rio de Janeiro/Mérida - Britský tenista Cameron Norrie porazil na antuce v Riu de Janeiro světovou dvojku Španěla Carlose Alcaraze po obratu 5:7, 6:4, 7:5 a získal... celý článek

27.02.2023 | 08:20 | Témata: , , , ,