Česká lékařka a slovenská sestra se potkaly na misi v nemocnici v Afghánistánu

Anestezioložka Štěpánka Vitovská vystoupila na tiskové konferenci organizace Lékaři bez hranic k prezentaci výroční zprávy za rok 2021. 18. července 2022, Praha.

Praha - Na operačním sále nemocnice v afghánském Kunduzu se letos potkaly česká anestezioložka Štěpánka Vitovská a slovenská instrumentářka Katarína Madejová.... celý článek

18.07.2022 | 15:41 | Témata: , , , , , ,

Na Haiti s Lékaři bez hranic

Pět měsíců trvající mise Lékařů bez hranic na Haiti popisuje kniha z pera chirurga Tomáše Šebka. Dramatické situace vykreskuje s velkou dávkou nadsázky a někdy i černého humoru.

Pět měsíců trvající mise Lékařů bez hranic na Haiti popisuje kniha z pera chirurga Tomáše Šebka. Dramatické situace vykresluje s velkou dávkou nadsázky... celý článek

07.01.2014 | 13:57 | Témata: , , ,

Anketa

Využili byste nabídku operátora vypnout internetovou reklamu, když byste zároveň ztratili část obsahu?
zpráva

66% ano
34% ne
Počet hlasujících: 2699
Dnes je , svátek má Gita
Reklama
Reklama
Úmrtí Hybnera
Úmrtí Hybnera

Ve věku 74 let zemřel mim, herec a pedagog Boris Hybner

Nový web
Nový web

Připravili jsme pro vás nový web. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak se vám líbí.

Velikost textu: a a A