Kovář a Pyrochta budou hrát o finále hokejové Ligy mistrů

Ilustrační foto - Úvodní utkání čtvrtfinále play off hokejové Ligy mistrů: Mountfield Hradec Králové - Zug, 7. prosince 2022, Hradec Králové. Jan Kovář z Zugu.

Praha - Dva čeští hokejisté budou dnes usilovat o postup do finále Ligy mistrů. Útočník Jan Kovář se s Zugem pokusí uspět doma proti loňskému finalistovi... celý článek

17.01.2023 | 01:02 | Témata: , , , ,

Basketbalisté Nymburka se rozloučili s Ligou mistrů výhrou v Bilbau

ERA Nymburk - Bilbao, utkání 1. kola skupiny D basketbalové Ligy mistrů, 4. října 2022, Praha. Zleva  Eric Lockett z ERA Nymburk, Michale Kyser z Bilbaa

Bilbao (Španělsko) - Basketbalisté Nymburka se rozloučili s touto sezonou Ligy mistrů vítězstvím na hřišti Bilbaa 81:71 a na posledním místě skupiny D si... celý článek

21.12.2022 | 22:12 | Témata: , , , , ,

Basketbalisté Nymburka prohráli v LM s Igokeou a ztratili naději na postup

Utkání 5. kola skupiny D basketbalové Ligy mistrů: ERA Nymburk - Igokea, 12. prosince 2022, Praha. Zleva Marek Klassen z Nymburka a Haris Delalič z Igokey.

Praha - Basketbalisté Nymburka prohráli v 5. kole základní části Ligy mistrů v pražské hale Královka s Igokeou 69:73 a před posledním utkáním na palubovce... celý článek

13.12.2022 | 21:35 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Hradce Králové prohráli v Zugu v prodloužení a v LM končí

Úvodní utkání čtvrtfinále play off hokejové Ligy mistrů: Mountfield Hradec Králové - Zug, 7. prosince 2022, Hradec Králové. Zleva Radovan Pavlík z Hradce Králové, brankář Zugu Leonardo Genoni, Oliver Okuliar z Hradce Králové, Samuel Kreis z Zugu a Peter Cehlárik z Zugu.

Zug (Švýcarsko) - Hokejisté Hradce Králové prohráli v odvetném utkání čtvrtfinále Ligy mistrů v Zugu 1:2 v prodloužení a v soutěži končí. V 64. minutě... celý článek

13.12.2022 | 22:32 | Témata: , , , , , ,

Hokejisté Hradce Králové hráli v úvodním čtvrtfinále LM s Zugem smírně 2:2

Hradec Králové - Úvodní zápas hokejistů Hradce Králové ve čtvrtfinále play off Ligy mistrů s Zugem skončil 2:2. Úřadující švýcarský šampion vedený... celý článek

07.12.2022 | 19:46 | Témata: , , , , , ,

Karlovarsko poprvé v Lize mistrů vyhrálo, doma porazilo 3:0 belgický Menen

Utkání 3. kola skupiny D volejbalové Ligy mistrů VK ČEZ Karlovarsko - Decospan VT Menen, 30. listopadu 2022 v Karlových Varech.Zleva: Mathieu Vanneste z Menenu, Jelle Sinnesael z Menenu, Jakub Ihnát z Karlovarska ,Basil Dermaux z Menenu.

Karlovy Vary - Volejbalisté Karlovarska při třetí účasti v Lize mistrů poprvé vyhráli zápas na palubovce. Belgický Menen dnes doma porazili 3:0 po setech 28:26,... celý článek

30.11.2022 | 19:47 | Témata: , , , , ,

Nymburk si porážkou v Istanbulu zkomplikoval boj o postup v Lize mistrů

Utkání 3. kola skupiny D basketbalové Ligy mistrů ERA Nymburk - Bahcesehir, 1. listopadu 2022, Praha. Zleva Jakub Tůma z Nymburka a Kasey Shepherd z Bahcesehiru.

Istanbul - Nymburští basketbalisté podlehli ve 4. kole Ligy mistrů na hřišti tureckého Bahcesehiru 80:88 a výrazně si zkomplikovali boj o postup ze skupiny D.... celý článek

29.11.2022 | 20:44 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Hradce Králové vyřadili v osmifinále Ligy mistrů Färjestad

Odveta osmifinále play off hokejové Ligy mistrů: Mountfield Hradec Králové - Färjestad, 22. listopadu 2022, Hradec Králové. Zleva Per Aslund z Färjestadu, Filip Pavlík z Hradce Králové a brankář Hradce Králové Henri Kiviaho.

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové porazili v odvetném osmifinále play off Ligy mistrů Färjestad 4:2 v prodloužení a postoupili do čtvrtfinále. O vyřazení... celý článek

22.11.2022 | 20:21 | Témata: , , , , , ,

Hokejisté Hradce Králové prohráli v osmifinále LM s Färjestadem 3:4

Ilustrační foto - Utkání skupiny G hokejové Ligy mistrů: Mountfield Hradec Králové - Frölunda, 10. září 2022, Hradec Králové. Trenér Hradce Králové Tomáš Martinec.

Karlstad (Švédsko) - Hokejisté Hradce Králové prohráli v úvodním osmifinálovém zápase Ligy mistrů na ledě Färjestadu 3:4. Východočeši vedli ve 31. minutě... celý článek

15.11.2022 | 20:40 | Témata: , , , , , ,

Fotbalisté Realu v osmifinále Ligy mistrů vyzvou Liverpool, PSG čeká Bayern

Losování Ligy mistrů. Na snímku pohár pro vítěze v Nyonu 7. listopadu 2022.

Nyon (Švýcarsko) - V osmifinále fotbalové Ligy mistrů obhájce trofeje Real Madrid narazí na Liverpool, který porazil v květnovém finále. V dalším šlágru... celý článek

07.11.2022 | 12:30 | Témata: , , , ,

Přepisovala se historie Ligy mistrů, mrzelo trenéra PSG po ztrátě prvního místa

Trenér fotbalistů Paris St. Germain Christophe Galtier zdraví fanoušky po utkání Ligy mistrů na hřišti Juventusu Turín 2. listopadu 2022.

Turín - Kuriózní rozuzlení souboje o první místo ve skupině H fotbalové Ligy mistrů zaskočilo i trenéry Paris St. Germain a Benfiky Lisabon. Pařížané při... celý článek

03.11.2022 | 11:18 | Témata: , , , , ,