Hradec Králové závěrečnou kanonádou otočil zápas ve Vítkovicích

Utkání 42. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové, 27. ledna 2023, Ostrava. První gól Vítkovic. Zleva autor góĺu Marek Kalus z Vítkovic, Mislav Rosandič z Hradce Králové a Filip Pavlík z Hradce Králové.

Ostrava - Hokejisté Vítkovic podlehli ve 42. kole extraligy na domácím ledě Hradci Králové 2:5. Hosté dokázali zvítězit i přesto, že už prohrávali 0:2.... celý článek

27.01.2023 | 20:18 | Témata: , , , , ,

Litvínov obrátil zápas v Ostravě a z Moravy veze dvě výhry

Utkání 40. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov, 22. ledna 2023, Ostrava. Michal Gut z Litvínova překonává z nájezdu brankáře Vítkovic Aleše Stezku.

Ostrava - Hokejisté Litvínova zdolali ve 40. kole extraligy ve Vítkovicích druhý tým tabulky 3:2 po nájezdech. Přestože Severočeši prohrávali 0:2, dvě minuty... celý článek

22.01.2023 | 19:04 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Vítkovic potřetí v sezoně zdolali Liberec

Utkání 39. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, 20. ledna 2023, Ostrava. Zleva Lukáš Derner z Liberce a Jakub Kotala z Vítkovic.

Ostrava - Hokejisté Vítkovic zvítězili v závěrečném 39. kole třetí čtvrtiny extraligy nad Libercem 2:0. O jejich triumfu rozhodl přesně v polovině utkání... celý článek

20.01.2023 | 20:14 | Témata: , , , , ,

Mladá Boleslav zdolala Vítkovice a i potřetí pod Kalousem bodovala

Utkání 19. kola hokejové extraligy: BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, 17. ledna 2023 v Mladé Boleslavi.Zleva Lukáš Krenželok z Vítkovic, brankář Filip Novotný a Martin Pláněk oba z Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v dohrávce 19. kola extraligy doma Vítkovice 3:2 po samostatných nájezdech a posunuli se na 9. místo před... celý článek

17.01.2023 | 20:29 | Témata: , , , , ,

Kalus pomohl čtyřmi body k výhře Vítkovic v Brně 5:2

38. kolo hokejové extraligy: HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, 15. ledna 2023, Brno. Marek Kalus z Vítkovic dává gól. Vpravo Rhett Holland z Brna.

Brno - Hokejisté deváté Komety Brno podlehli v 38. kole extraligy doma druhým Vítkovicím 2:5 a připsali si čtvrtou porážku z posledních pěti zápasů. Ostravané... celý článek

15.01.2023 | 20:51 | Témata: , , , , ,

Poslední Kladno překvapivě vyhrálo na ledě prvních Vítkovic

Utkání 37. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno, 13. ledna 2023, Ostrava. Zleva Adam Brodecki z Kladna, Jakub Stehlík z Vítkovic a brankář Vítkovic Aleš Stezka.

Ostrava - Souboj vedoucích Vítkovic s posledním Kladnem skončil v 37. kole hokejové extraligy překvapivým vítězstvím hostů 3:0. Středočeši dali v každé... celý článek

13.01.2023 | 20:35 | Témata: , , , , ,

Vítkovice vyhrály v Plzni 3:2 a vystřídaly Pardubice v čele soutěže

41. kolo hokejové extraligy: HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, 10. ledna 2023, Plzeň. Dominik Lakatoš z Vítkovic (druhý zprava) střílí první branku.

Plzeň - Hokejisté Vítkovic zvítězili v předehrávce 41. kola extraligy na ledě Plzně 3:2, vyhráli potřetí za sebou a posunuli se do čela tabulky před Pardubice.... celý článek

10.01.2023 | 20:15 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Vítkovic vyhráli v Karlových Varech a dál drží krok s Pardubicemi

Ilustrační foto - Hokejisté Vítkovic se radují z gólu, 9. prosince 2022.

Ostrava - Hokejisté Vítkovic zvítězili v utkání 36. kola extraligy na ledě Karlových Varů 3:1 a připsali si třetí venkovní výhru za sebou, pokaždé navíc... celý článek

08.01.2023 | 19:40 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Vítkovic porazili i potřetí v sezoně České Budějovice

Ilustrační foto - Utkání 22. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Motor České Budějovice, 25. listopadu 2022, Ostrava. Třetí gól Vítkovic. Zleva Kristofers Bindulis z Českých Budějovic, Peter Randy Mueller z Vítkovic, překonaný brankář Českých Budějovic Dominik Hrachovina a autor gólu Petr Chlán z Vítkovic.

České Budějovice - Hokejisté Vítkovic vyhráli v zápase 35. kola extraligy v Českých Budějovicích 2:0 a porazila Motor i potřetí v sezoně. Čtvrté čisté... celý článek

06.01.2023 | 20:39 | Témata: , , , , ,

Pardubice ve šlágru kola otočily stav ve Vítkovicích, výhru trefil Hyka

Utkání 34. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, 3. ledna 2023, Ostrava. Zleva Tomáš Dvořák z Pardubic a Dominik Lakatoš z Vítkovic.

Ostrava - Souboj dvou nejlepších týmů extraligy skončil v 34. kole vítězstvím hokejistů Pardubic, kteří na ledě Vítkovic vyhráli 3:2 v prodloužení. Východočeši... celý článek

03.01.2023 | 20:08 | Témata: , , , , ,

Vítkovice dobyly Olomouc a zůstávají jen bod za vedoucími Pardubicemi

Hokejisté Vítkovic se radují z gólu, 9. prosince 2022.

Ostrava - Hokejisté Vítkovic zvítězili v utkání 33. kola na ledě Olomouce 4:2. Ostravané vedli v 24. minutě už 3:0 a díky plnému zisku udrželi těsný kontakt... celý článek

30.12.2022 | 21:53 | Témata: , , , , ,