Do základů stavěného parkovacího domu u krajského úřadu v Liberci v noci spadlo auto, 12. června 2023, Liberec.

Liberec - Do základů rozestavěného parkovacího domu u krajského úřadu v Liberci v noci spadlo osobní auto, stříbrný Peugeot kombi se slovenskými registračními... celý článek

12.01.2023 | 10:39 | Témata: , , , ,

Hradec Králové porazil Liberec v prodloužení, rozhodl Pilař

Utkání 27. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, 10. ledna 2023, Hradec Králové. Zleva brankář Hradce Králové Henri Kiviaho, Adam Najman z Liberce a Petr Kalina z Hradce Králové.

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové dál potvrzují velmi dobrou formu z přelomu roku, v dohrávce 27. kola extraligy porazili Liberec 5:4 v prodloužení.... celý článek

10.01.2023 | 21:07 | Témata: , , , , ,

Motor zabral a vyhrál v Liberci Vopelkovým gólem v prodloužení 3:2

Utkání 36. kolo hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - HC Motor České Budějovice, 8. ledna 2023 v Liberci.Rozhodující gól v prodloužení střílí Lukáš Vopelka (druhý zleva) z Českých Budějovic. Brankář Liberce Petr Kváča.

Liberec - Hokejisté Liberce podlehli ve 36. kole extraligy na svém ledě Českým Budějovicím 2:3 v prodloužení. Bílí Tygři tak nenavázali na vítězství proti... celý článek

08.01.2023 | 20:07 | Témata: , , , , ,

Liberec poprvé v sezoně porazil Spartu, po obratu z 0:2 vyhrál v Praze 5:2

Ilustrační foto - Utkání 9. kolo hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, 6. prosince 2022 v Liberci. Zleva Michal Bulíř z Liberce, brankář Sparty Jakub Kovář a Michal Kempný ze Sparty.

Praha - Hokejisté Liberce obrali na třetí pokus poprvé v sezoně o body pražskou Spartu, když v utkání 35. extraligového kola vyhráli na ledě Pražanů 5:2.... celý článek

06.01.2023 | 21:08 | Témata: , , , , ,

V Liberci začal soud s mužem, který podle obžaloby nehodou maskoval vraždu

Ilustrační foto - ilustrační fotografie, soudní síň, justice---courtroom, court, trial, judge, justice. (CTK Photo/Martin Sterba)

Liberec - V Liberci dnes začal soud s pětačtyřicetiletým mužem, který podle obžaloby předloni na Českolipsku fingovanou dopravní nehodou maskoval vraždu své... celý článek

05.01.2023 | 12:24 | Témata: , , , ,

Vlach čtyřmi body režíroval výhru hokejistů Liberce nad Olomoucí 6:1

Utkání 34. kola hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, 3. ledna 2023 v Liberci.Druhý gól inkasuje brankář Olomouce Jan Lukáš.

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve 34. kole extraligy doma Olomouc vysoko 6:1. Bílí Tygři tak odčinili porážku z Třince a na vlastním ledě vyhráli počtvrté... celý článek

03.01.2023 | 21:40 | Témata: , , , , ,

Růžičku udivuje, že je lídrem bodování hokejové extraligy, vede i mezi střelci

Utkání 33. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, 30. prosince 2022, Třinec. Zleva Jan Zahradníček z Třince, Milan Doudera z Třince, Milan Doudera z Třince, Martin Růžička z Třince a Erik Hrňa z Třince.

Třinec (Frýdecko-Místecko) - Martin Růžička se zasloužil dvěma góly o výhru třineckých hokejistů 6:2 nad Libercem a s 18 zásahy nově vede tabulku střelců.... celý článek

30.12.2022 | 21:08 | Témata: , , , , , ,

Třinec zdolal i díky čtyřem gólům ve třetí třetině Liberec 6:3

Utkání 33. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, 30. prosince 2022, Třinec. Zleva Libor Hudáček z Třince a brankář Liberce Jakub Neužil.

Třinec (Frýdecko-Místecko) - Hokejisté Třince porazili ve 33. kole extraligy na svém ledě Liberec 6:3. Obhájce titulu odskočil během 40. až 46. minuty z 1:1... celý článek

30.12.2022 | 19:49 | Témata: , , , , ,

Liberec v závěru otočil duel s Plzní, výhru zařídil Flynn

Utkání 32. kola hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, 28. prosince v Liberci. Rozhodující gól v prodloužení dává Oscar Flynn z Liberce. Vpravo brankář Plzně Dominik Pavlát.

Liberec - Hokejisté Liberce udolali ve 32. kole extraligy na svém ledě Plzeň 2:1 v prodloužení a vyhráli potřetí za sebou. Indiáni nedokázali navázat na pondělní... celý článek

28.12.2022 | 22:00 | Témata: , , , , ,

Liberec vyhrál jednoznačně na ledě Mladé Boleslavi

Utkání 31. kola hokejové extraligy: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, 26. prosince v Mladé Boleslavi.Zleva druhý gól inkasuje brankář Liberce Petr Kváča, autor gólu Martin Beránek z Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav - Hokejisté Liberce vyhráli v 31. kole extraligy na ledě Mladé Boleslavi 7:3 a uspěli ve třetím z posledních čtyř utkání. Dva góly hostů... celý článek

26.12.2022 | 18:56 | Témata: , , , , ,

Hokejisté Liberce díky gólu Flynna zdolali Brno 2:1, Kometa dál čeká na tři body

Utkání 30. kola hokejové extraligy: Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, 22. prosince 2022 v Liberci.Autor druhého gólu Oscar Flynn (vpravo) z Liberce.

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve 30. kole extraligy na svém ledě brněnskou Kometu 2:1. Bílí Tygři uspěli doma podruhé za sebou a v tabulce poskočili na... celý článek

22.12.2022 | 21:34 | Témata: , , , , ,